Zestaw narzędziowy QBrick 4w1 System TWO

299.99  brutto

Brak w magazynie

WM Hurt Zwrot
DARMOWY
ZWROT
WM Hurt Dostawa
DARMOWA
DOSTAWA
WM Hurt Wysyłka
WYSYŁKA
W 24H

Zestaw narzędziowy QBrick 4w1 System TWO

Nurtuje Cię wożenie narzędzi i akcesoriów rozwalonych w samochodzie?

Denerwuje Cię szukanie wszystkiego po całym warsztacie/garażu?

Chcesz mieć wszystkie narzędzie uporządkowane w jednym miejscu?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK jest to znak, że QBrick JEST DLA CIEBIE!

To kompletny, mobilny warsztat w kompaktowym rozmiarze. Wygodny organizer utrzyma w idealnym porządku wszystkie drobne narzędzia i akcesoria. Środkowy moduł, czyli pojemna skrzynka narzędziowa, to z kolei doskonały pomysł na przechowywanie średniej wielkości narzędzi. Skrzynia na kołach Cart stanowi mobilną bazę zestawu oraz miejsce, w którym zmieścisz większe elektronarzędzia.

 

W skład zestawu wchodzą:

 1   QBrick System Two Organizer 

Modularny organizer na mniejsze akcesoria. Poliwęglanowa pokrywa, poliamidowe zapięcia oraz mocna rękojeść gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracyOrganizer wyposażony jest w 12 pojemników.

.  QBrick System Two Box 100 Flex

Modularny, wytrzymały Box do przenoszenia narzędzi ręcznych, materiałów budowlanych, ale również do magazynowania zróżnicowanych przedmiotów np. w garażu lub na domowym zapleczu.

.3   QBrick System Toolbox

Modularna, wytrzymała skrzynka narzędziowa z poliamidowymi zapięciami i solidną rączkąDuża pojemność i dwie regulowane przegrody zapewniają komfort przechowywania różnych narzędzi. QBrick System Toolbox może służyć również jako miejsce do przechowywania Organizerów MULTI – w jednym Toolbox’ie pomieści się 6 Organizerów MULTI.

 .4   QBrick System Two Cart

Modularna skrzynia narzędziowa będąca mobilną podstawą do budowy spersonalizowanych zestawów TWO. Solidna teleskopowa rączka, metalowa oś, duże koła pokryte gumą gwarantują wytrzymałość i doskonałą zwrotność. Skrzynia wyposażona jest w dwie regulowane przegrody dla łatwiejszego utrzymania porządku.

 

Producent