Mascot Workwear

Cena

Producent

Rozmiar

Outlet

Rozpinana na zamek

Kaptur

Kieszenie workowe (kaburowe)

Materiał STRETCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 86

Ubrania robocze Mascot Workwear

Spodnie, bluzy, kurtki Mascot to markowe ubrania robocze i buty robocze najwyższej jakości. MASCOT to odzież ochronna idealna do wykonywania zadań o podwyższonym ryzyku. Jest to odzież robocza stworzona z wytrzymałych materiałów takich jak TENCEL®, COOLMAX®, CORDURA®. W asortymencie MASCOT krój odzieży wielu produktów pasuje zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. MASCOT posiada również odzież zaprojektowana specjalnie dla kobiet i dzieci. Wszystkie produkty opatrzone są symbolami oznaczającymi funkcjonalność i właściwości odzieży: oddychalność, wiatroszczelność, wodoczszczelność, kieszenie wiszące, kieszenie na kolanach, odblaski itd.

Cała odzież robocza MASCOT została wielokrotnie przetestowana przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli tylko to, co najlepsze, jest dla Ciebie wystarczająco dobre, jeśli chodzi o trwałość, bezpieczeństwo i komfort, wybierz odzież roboczą MASCOT.
MASCOT wykorzystuje ponad 100 różnych rodzajów tkanin, z których każdy został wybrany ze względu na swoje wyjątkowe właściwości? Dzięki temu, niezależnie od środowiska pracy, masz pewność, że jesteś odpowiednio ubrany i dobrze chroniony.

Jeśli pracujesz głównie w pozycji klęczącej, polecamy spodnie robocze wykonane z wytrzymałego płótna z lekkim efektem rozciągania w kierunku poprzecznym.
Jeśli pracujesz na zewnątrz w wilgotnym środowisku, będziesz potrzebować ubrań firmy Mascotex®. Mascotex® to tkanina z oddychającym laminatem od wewnątrz, który sprawia, że ​​odzież jest wodoodporna.
Ubrania MASCOT z Tencel®, to przewiewna, ​​miękka, a jednocześnie trwała odzież robocza.

Odzież robocza Mascot Workwear – spodnie, kurtki, bluzy zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie

Mascot to międzynarodowa firma rodzinna, która opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości odzież roboczą i obuwie ochronne dla rzemieślników i przemysłu.
Mascot produkuje szeroką gamę wysokiej jakości odzieży roboczej takiej jak kurtkispodniebluzypolary i softshelle.
Korzystając z marki Mascot możesz być pewny, że nie znajdziesz produktu, który nie był wielokrotnie wypróbowywany i testowany; ich hasło brzmi „Tested to Work”! Każdy but, każda para spodni, każda kurtka, bluza zostały przetestowane niezliczoną ilością kontroli jakości, aby zapewnić klientowi możliwie najbezpieczniejszy produkt.

Wszystkie produkty Mascot są niezwykle trwałe, rozciągliwe w czterech kierunkach, co zapewnia dużą swobodę ruchów. W asortymencie Mascot znajdują się również nakolanniki ochronne.

W ofercie posiadamy również odzież robocza odblaskowąobuwie robocze Solid Gear, JORI, ELTEN, Durdendon.

Bycie widocznym może uratować życie w niebezpiecznych środowiskach pracy. Odzież odblaskowa jest istotnym elementem ochrony osobistej podczas pracy w słabym świetle. WM Hurt oferuje szeroki wybór odzieży odblaskowej: spodnie odbalskowe, ogrodniczki odblaskowe, kurtki odblaskowe Soft Shell, t-shirt odblaskowe pomarańczowe i żółte, kamizelki na narzędzia (narzędziowe).