Spodnie odblaskowe

Cena

Producent

Rozmiar

Outlet

Kieszenie workowe (kaburowe)

Materiał STRETCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Spodnie Snickers z elementami odblaskowymi dla Twojego bezpieczeństwa.

Spodnie odblaskowe o wysokiej widoczności są kluczową odzieżą dla osób dbających o bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy nadzorują plac budowy, czy prowadzą prace na poboczu drogi. Snickers oferuje wysokiej jakości spodnie o wysokiej widoczności, które zapewniają pracownikom widoczność i bezpieczeństwo podczas niebezpiecznej pracy.

Spodnie robocze Snickers o wysokiej widoczności mają odblaskowe paski na całej powierzchni, dzięki czemu możesz być pewien, że odzież zapewni Ci widoczność ze wszystkich kierunków, nawet w bardzo trudnych warunkach.

Specjalistyczne spodnie odblaskowe Snickers

Podczas gdy większość odzieży roboczej Snickers jest odpowiednia dla każdej branży, część odzieży odblaskowej Snickers jest specjalnie zaprojektowana dla określonych branż np. odblaskowe spodnie dla malarzy, z odblaskowymi paskami na nogawkach – idealne do zwiększenia widoczności i elastyczności podczas wspinania się po drabinie.

Spodnie z odblaskowymi elementami od Mascot

Odkryj nasz szeroki wybór najlepszych na rynku spodni roboczych o wysokiej widzialności. Marka MASCOT od dawna znana jest jako najlepszy producent odzieży roboczej z efektami odblaskowymi i oczywiście spodnie robocze o wysokiej widzialności MASCOT nie są wyjątkiem. Jeśli pracujesz w środowisku wysokiego ryzyka, gdzie bycie widocznym jest niezbędne, spodnie z tej strony pozwolą Ci czuć się bezpiecznie.

Dopasowanie i wygoda to podstawa spodni roboczych firmy Mascot.

Wiele osób pracujących w branżach narażonych na ryzyko nosi spodnie odblaskowe MASCOT. Wśród osób pracujących w pobliżu dużego natężenia ruchu spodnie robocze MASCOT bardzo popularne są o intensywnej widzialności.