Spodnie Snickers 6241 i 6341

Cena

Producent

Rozmiar

Outlet

Kieszenie workowe (kaburowe)

Materiał STRETCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Najważniejsze cechy spodni roboczych Snickers 6241 i 6341

Spodnie 6241 Stretch AllroundWork z (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie).
Spodnie 6341 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych).
Dostępne są w wielu rozmiarach, dopasowanych do 5 typów sylwetek.

Kieszeń kaburowa jest bardzo pojemna, przystosowana do przechowywania narzędzi. Przegródki w kieszeniach kaburowych pozwalają na utrzymanie porządku i przenoszenie niezbędnych narzędzi w prosty sposób.

W spodniach Snickers 6241 oraz 6341 elementy narażone na uszkodzenia wzmocnione są specjalnym, odpornym na ścieranie materiałem CORDURA. Spodnie Snickers ze wzmocnionymi kieszeniami oraz mocowaniem na narzędzia są idealnym wyborem dla osób poszukujących najwyższej jakości odzieży roboczej.

Spodnie robocze Snickers 6241 ( (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie) i 6341 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych). Spodnie w połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear zapewniają optymalną ochronę rzepki. Elastyczny materiał oraz profilowane nogawki w spodniach Snickers pozwalają na swobodne ruchy.

Spodnie w połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear spełniają wymagania normy ochrony kolan EN14404.
Spodnie AllroundWork 6241 i 6341 ze stretchem z kieszeniami są wykonane ze specjalnej elastycznej tkaniny. Jest ona rozciągliwa w 2 kierunkach, uzupełniona panelami rozciągliwymi w 4 kierunkach z tyłu, co zapewnia większą swobodę ruchów. Kieszenie Kneeguard™ wzmocnione włóknem Cordura® zapewniają dodatkowy komfort i ochronę. Kieszenie cargo zapewniają łatwy dostęp do narzędzi, a także są wyposażone w wzmocnienie Cordura® zapewniające trwałość.