Snickers Workwear

Cena

Producent

Rozmiar

Outlet

Rozpinana na zamek

Kaptur

Kieszenie workowe (kaburowe)

Materiał STRETCH

Wyświetlanie 1–90 z 717 wyników

Ubrania robocze Snickers Workwear w sklepie WM Hurt

Odzież robocza Snickers pogrupowana została w kolekcje, które cechują jej przeznaczenie i warunki pracy, do których została zaprojektowana.

AllroundWork – trwałość, wygodę i funkcjonalność, dzięki czemu stanowi ona doskonały i bezpieczny wybór jako odzież codziennego użytku.
FlexiWork – odzież do pracy wymagającej dużej elastyczności fizycznej w połączeniu z doskonałą trwałością i najlepszym możliwym dopasowaniem.
LiteWork – odzież do użytkowania w gorącym i wilgotnym środowisku.
RuffWork – odzież wytrzymała w najtrudniejszych warunkach.
High-Vis – odzież odblaskowa, przystosowana do pracy w warunkach o słabej widoczności.
ProtecWork – odzież ochronna do prac w warunkach wysokiego ryzyka, posiadająca odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa BHP

Odzież robocza Snickers Workwear

Oferujemy innowacyjną, techniczną odzież roboczą, zapewniającą bezpieczeństwo i komfort oraz najbardziej trwałe i stylowe rozwiązania. Odkryj nasze spodnie robocze Snickers, krótkie spodenki robocze, kurtki robocze Snickers, bluzy Snickers, koszule i t-shirt Snickers oraz bieliznę i odzież termoaktywną dla mężczyzn i kobiet w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wyjątkowość odzieży roboczej sprowadza się do znalezienia optymalnej równowagi między funkcjonalnością, ergonomią, bezpieczeństwem, kształtem, rozmiarem i materiałem. Dobra odzież robocza przede wszystkim chroni, jest odporna na ścieranie powierzchni i krawędzi, posiada trwały kolor.

Snickers Workwear oferuje techniczną, innowacyjną i wysokiej jakości odzież roboczą i BHP.

Kolekcje: AllroundWorkFlexiWorkLiteWork i RuffWork to wygodna i trwała odzież robocza, która odpowiada potrzebom każdego i jest zoptymalizowana pod kątem różnych rodzajów dnia pracy.

AllroundWork Snickers

Kolekcja AllroundWork Snickers oferuje prawdziwą wszechstronność. Ubrania Snickers są dopasowane i wyjątkowo funkcjonalne. Nowoczesna kolekcja odzieży roboczej, która kładzie nacisk na ochronę i wygodę, to doskonały i bezpieczny wybór na co dzień.

LiteWork Snickers

Kolekcja LiteWork Snickers zapewnia doskonały komfort termiczny dzięki lekkiemu, szybkoschnącemu materiałowi, który zapewnia chłód i wygodę przez cały dzień. Odzież robocza LiteWork zapewnia świeżość, suchość i wygodę w cieplejszym klimacie. Wyposażona w technologię 37.5® kolekcja LiteWork zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci.

FlexiWork Snickers

Kolekcja FlexiWork Snickers zapewnia optymalny komfort pracy, szczególnie tej, wymagającej dużej elastyczności. Odzież jest lekka i bardzo wytrzymała. Ubrania robocze FlexiWork mają konstrukcję starannie dopasowaną do ciała.

RuffWork Snickers

Kolekcja RuffWork Snickers została starannie zaprojektowana, aby zapewnić długotrwałą ochronę w trudnych warunkach. Odzież robocza jest wysoce wytrzymała,  dopasowana i wygodna. Ubrania są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów.