Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie, o ile jest to możliwe, jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi pojedynczy koszt dostawy. Klient ma możliwości wyboru formy wysyłki:

Koszt wysyłki

 

1. Wysyłka kurierska krajowa – kurier Pocztex

Koszt wysyłki przedpłaconej (przelew/płatność online) – 14,99 zł

Koszt wysyłki pobraniowej – 19,99 zł

Darmowa wysyłka kurierem Pocztex od kwoty 499 zł TYLKO przy przedpłacie

 

2. Wysyłka kurierska krajowa – kurier DPD

Koszt wysyłki przedpłaconej (przelew/płatność online) – 21,99 zł

 

3.Wysyłka kurierska krajowa – kurier InPost 

Koszt wysyłki pobraniowej 29,99 zł

Koszt wysyłki przedpłaconej (przelew/płatność online) – 25 zł

 

4.Wysyłka do paczkomatu InPost 

Koszt wysyłki – 18,00 zł

Koszt wysyłki pobraniowej – 29,99 zł

 

Podane ceny są cenami brutto.

Podane ceny dotyczą wysyłek do 20kg. W przypadku zamówień przekraczających tę wagę oraz wysyłek międzynarodowych koszt wysyłki ustalamy z klientem indywidualnie. W takim przypadku prosimy o kontakt ze sklepem.

 

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów każda z naszych przesyłek jest ubezpieczona. W przypadku stwierdzenia niezgodoności (uszkodzenia przesyłki) prosimy o spisanie formularza reklamacyjnego bezpośrednio z kurierem oraz zgłoszenie sytuacji do firmy kurierskiej.

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) podany na każdej karcie produktu . Produkty z magazynu własnego wysyłamy do 24 h.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.