facebook

Czas i koszty dostawy

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie, o ile jest to możliwe, jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi pojedynczy koszt dostawy. Klient ma możliwości wyboru formy wysyłki:

 

1. Wysyłka kurierska krajowa - kurier DPD

Koszt wysyłki przedpłaconej (przelew/płatność online) - 16 zł

 

2. Wysyłka do paczkomatu InPost 

Koszt wysyłki - 13,00 zł

Koszt wysyłki pobraniowej - 19,99 zł

Darmowa wysyłka od kwoty 150 zł przy przedpłacie

 

3. Wysyłka kurierska krajowa - kurier InPost 

Koszt wysyłki pobraniowej 21,99 zł

Koszt wysyłki przedpłaconej (przelew/płatność online) - 15 zł

Darmowa wysyłka od kwoty 150 zł przy przedpłacie

 

Podane ceny są cenami brutto.

 

Podane ceny dotyczą wysyłek do 30kg. W przypadku zamówień przekraczających tę wagę oraz wysyłek międzynarodowych koszt wysyłki ustalamy z klientem indywidualnie. W takim przypadku prosimy o kontakt ze sklepem.

 

 

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów każda z naszych przesyłek jest ubezpieczona. W przypadku stwierdzenia niezgodoności (uszkodzenia przesyłki) prosimy o spisanie formularza reklamacyjnego bezpośrednio z kurierem oraz zgłoszenie sytuacji do firmy kurierskiej.

 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) podany na każdej karcie produktu . Produkty z magazynu własnego wysyłamy do 24 h.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.