Odzież odblaskowa

Cena

Producent

Rozmiar

Outlet

Rozpinana na zamek

Kaptur

Kieszenie workowe (kaburowe)

Materiał STRETCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 83

Odzież odblaskowa robocza BHP High-visibility

Odzież odblaskowa jest istotnym elementem ochrony osobistej podczas pracy przy słabej widoczności, słabym świetle. Kolekcja odzieży odblaskowej oferuje m.in kurtki Snickers, spodnie Snickers, kamizelki Snickers, koszulki (t-shirt) Snickers…

Odzież Hi-Vis firmy Snickers oferuje pracownikom coś na każdą pogodę, z koszulkami polo i szortami na letnie miesiące oraz grubszymi kurtkami na chłodne i deszczowe dni.
Wodoodporna kurtka robocza Snickers stworzona, aby zapewnić dobrą widoczność i ochronę osobistą w miejscach pracy o wysokim ryzyku.

Odblaskowy T-shirt Snickers o wysokiej widoczności, który zapewnia ochronę osobistą i komfort pracy w warunkach słabego oświetlenia i innych środowiskach pracy o wysokim ryzyku.

Spodnie Hi-Vis Snickers zapewniają doskonały komfort pracy przy każdym ruchu. Certyfikowana ochrona kolan i wzmocnienia CORDURA® dla zwiększonej trwałości. Komfort pracy dzięki bawełnie od wewnątrz i poliestrowi odpornemu na zabrudzenia na zewnątrz.

Lekka, ale wytrzymała kamizelka odblaskowa Snickers z zamkiem z przodu.
Odblaskowe paski dookoła, w tym na ramionach, dzięki czemu jesteś dobrze widoczny ze wszystkich kierunków – nawet podczas schylania się.