Nóż survivalowy Hultafors OK1

54.99  brutto

Poprzednia najniższa cena: 54.99 .

Na stanie

WM Hurt Zwrot
DARMOWY
ZWROT
WM Hurt Dostawa
DARMOWA
DOSTAWA
WM Hurt Wysyłka
WYSYŁKA
W 24H

Nóż survivalowy Hultafors OK1

Hultafors OK1 posiada ostrze z wysokiej jakości japońskiej stali węglowej, która została zahartowana do twardości 58-60 HRC. Dzięki temu nóż jest odporny i wytrzymały na stępienia.

Ostrze noża Hultafors OK1 zostało pokryte specjalną czarną powłoką elektroferyczną (EPD), która oprócz tego, że jest twarda to zabezpiecza nóż przed korozją i zapewnia antyrefleksyjność ostrza. Na ostrze naniesiono podręczną miarkę (centymetry i cale).

Krawędzie grzbietu noża Hultafors OK1 są ostre i z łatwością można nimi wykrzesać iskry z krzesiwa. Na ostrze naniesiona została również miara calowa oraz centymetrowa.

Ostrze noża Hultafors OK1 o grubości 3 mm posiada szlif skandynawski (scandi), który gwarantuje nożowi ekstremalną ostrość i łatwe przywracanie noża do pełnej ostrości podczas ostrzenia.

Do noża dołączona została pochwa, do której dodano uchwyt z szerokiej taśmy, dzięki czemu nóż łatwo można umieścić na pasku. Do tego w pochwie znajduje się uchwyt na krzesiwo (krzesiwo nie jest przedmiotem oferty).

Specyfikacja noża:

  • Długość ostrza – 94 mm,
  • Długość całkowita – 223 mm,
  • Grubość ostrza – 3 mm,
  • Szerokość ostrza – 21 mm,
Producent