21679 Spodnie funkcjonalne Mascot Advanced Ultimate Stretch w kolorze granatowy

426.93  brutto

WM Hurt Zwrot
DARMOWY
ZWROT
WM Hurt Dostawa
DARMOWA
DOSTAWA
WM Hurt Wysyłka
WYSYŁKA
W 12 DNI

21679 Spodnie funkcjonalne Mascot Advanced Ultimate Stretch w kolorze granatowym

Spodnie idealne do trekkingu i wszelakich wypraw z plecakiem. Elastyczność i rozciągliwość materiału powodują komfort noszenia – spodnie praktycznie nie krępują ruchów. Mnogość kieszeni ułatwia przetrzymywanie niezbędnych akcesoriów, a wodoodporność spodni daje nam komfort podczas wypraw w deszczowe dni.

  • Materiał streczowy rozciąga się we wszystkich kierunkach, co zapewnia użytkownikowi niezrównaną swobodę ruchu, bez ucisku i ocierania.
  • Wielofunkcyjny materiał streczowy łączy niską wagę z bardzo dużą trwałością. Jest przy tym wodoodporny.
  • Skuteczna wentylacja okolicy kolana.
  • Regulacja nogawki za pomocą gumki.
  • Mnogość kieszni ułatwia przetrzymywanie różnych akcesoriów.

Wodoodporne wykończenie. 4 kierunkowy materiał strecz o niskiej wadze i wysokiej wytrzymałości. Materiału praktycznie nie odczuwa się na skórze, gdyż kieszenie są wkomponowane w design. Podwójne szwy w nogawkach i w kroku. Nogawki w ergonomicznym kształcie. Szlufki do paska. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Przednie kieszenie. Tylne kieszenie. Kieszenie na udzie z lewej strony – jedna z klapką z zapięciem na magnes i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Kieszenie na udzie z prawej strony – jedna ze wzmocnioną materiałem CORDURA® kieszonką na nóż i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Regulacja nogawki za pomocą gumki. Wzmocnienia na częściach produktu.

Producent

Rozmiar

44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Stretch

Worki kieszeniowe (kaburowe)

Tak